"PROGRAM NA RZECZ WALKI Z RAKIEM JELITA GRUBEGO"

Rak jest terminem, diagnozą, z którą trudno się pogodzić. Jednakże rak jelita grubego wykryty we wczesnych stadiach jest niemal całkowicie uleczalny. Dlatego warto podjąć prosty wysiłek związany z diagnostyką raka jelita grubego. Zgodnie z przysłowiem: "Najlepszą formą obrony jest atak" zainteresuj się profilaktyką raka jelita grubego! Pamiętaj, aby po ukończeniu 40. roku życia poddawać się regularnie kolonoskopii (co 5-7 lat)!!! Możesz także wykonywać testy na krew utajoną.

Coraz częściej podczas zakupów spożywczych zwracamy uwagę na skład danych produktów.

To oczywiście bardzo dobrze. Dzięki temu będziemy wiedzieć, co tak naprawdę znalazło się w danym artykule. A warto wybierać te, które są naturalne i pozbawione polepszaczy smaku. W ten sposób zadbamy o swoje zdrowie oraz sylwetkę.

Chyba każdy z nas wie, jak wspaniale działają owoce. Zawierają one sporo witamin, które pomogą nam utrzymać doskonałe zdrowie. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na jagody acai. Dopiero od niedawna możemy je spotkać w polskich sklepach. Wybierzmy się więc do marketu, który oferuje nam naturalne, zdrowe produkty. Tam z pewnością dostaniemy takie jagody. A co zyskamy, jeśli zdecydujemy się je często spożywać? Otóż wspaniałe właściwości zdrowotne jagód acai to potwierdzony naukowo fakt. Zawierają sporo witamin oraz bioflawonoidy, które pozytywnie wpłyną na pracę całego naszego organizmu. Dodatkowo, w jagodach znajdują się nienasycone kwasy tłuszczowe. A to one odpowiadają za pracę naszego mózgu. Jeśli więc mamy do wykonania pewne zlecenia, nie decydujmy się przy tym na podjadanie chipsów lub innych, słonych przekąsek. Zamiast tego przyszykujmy sobie miskę jagód i jedzmy je do woli. Z pewnością pozytywnie wpłynie to na nasze zdrowie. Alternatywą może być spożywanie suplementu diety o nazwie Golden Aronia. To w pełni naturalny preparat sporządzony na bazie aronii z dużą zawartością acai, goji i lnu. Aby przekonać się o jego dobroczynnych właściwościach obejrzyjcie film z wystąpienia prof. dra hab. Jana Oszmiańskiego pod adresem www.

Pamiętajmy, że to co spożywamy, wpływa na całe nasze życie. Podczas zakupów sprawdzajmy więc dokładnie skład wybranych produktów i uważajmy na wszelkie polepszacze smaków. W ten sposób nasza dieta na pewno będzie zdrowa, urozmaicona oraz odpowiednio zbilansowana.

Fotografie:

uroda

medycyna

lekarstwa

żywność