"PROGRAM NA RZECZ WALKI Z RAKIEM JELITA GRUBEGO"

Rak jest terminem, diagnozą, z którą trudno się pogodzić. Jednakże rak jelita grubego wykryty we wczesnych stadiach jest niemal całkowicie uleczalny. Dlatego warto podjąć prosty wysiłek związany z diagnostyką raka jelita grubego. Zgodnie z przysłowiem: "Najlepszą formą obrony jest atak" zainteresuj się profilaktyką raka jelita grubego! Pamiętaj, aby po ukończeniu 40. roku życia poddawać się regularnie kolonoskopii (co 5-7 lat)!!! Możesz także wykonywać testy na krew utajoną.

Polecany psycholog, to nie tylko psycholog z wykształcenia, posiadający dodatkowe kwalifikacje, To przede wszystkim człowiek, który sercem ogarnia Twój problem z dzieckiem i zaburzenia emocjonalne Twojego dziecka. 
Mediacje tego psychologa, to nie są suchymi regułkami, psychologicznymi technikami, to profesjonalne nawiązanie dialogu i mediacji opartej na doświadczeniu, emocjonalnym wyczuciu, sercu i pasji do pomocy drugiemu człowiekowi. Ten, sprawdzony psycholog dziecięcy, jest człowiekiem z pasją, ogromnym doświadczeniem i zawsze otwartym sercem na Twoje potrzeby i potrzeby Twojego dziecka. 
Tak trudno jest dzisiaj w pogoni za pieniędzmi, pracą, sprostać potrzebom i problemom naszych dzieci. Nie mamy dla nich wystarczająco dużo czasu, nasze dzieci pochłaniają się komputerowym wirtualnym światem i nie chcą się otworzyć porozmawiać itd. Ten specjalista jest właśnie dla Ciebie, to on profesjonalnie, poprzez mediacje doprowadzi Cię do osobistego dialogu z Twoim dzieckiem, pozwoli Wam dotrzeć do głębi Waszej zaburzonych więzi, zranionych uczuć i emocji i poprzez wzajemne wysłuchanie odbudować je na nowo. 
To polecany psycholog z Zabrza da Ci wskazówki do prawidłowego rozwiązania problemów Twoich i Twojego dziecka, ale to własnie on otworzy przede wszystkim Twoje serce i pozwoli, by to przede wszystkim serce prowadziło Cię w dialogu z własnym dzieckiem. To przecież serce najlepiej wystukuje rytm naszych zachować, emocji, uczuć i pragnień, to własnie serce o nas wie wszystko, by dotrzeć do jego głębi potrzeby jest właśnie ten sprawdzony psycholog dziecięcy, który w swojej pracy kieruje się właśnie sercem.
Profesjonalną pomoc psychologiczną znajdziesz na stronie konczelska.pl

Fotografie:

polecany psycholog z Zabrza

sprawdzony psycholog dziecięcy

mediacje