"PROGRAM NA RZECZ WALKI Z RAKIEM JELITA GRUBEGO"

Rak jest terminem, diagnozą, z którą trudno się pogodzić. Jednakże rak jelita grubego wykryty we wczesnych stadiach jest niemal całkowicie uleczalny. Dlatego warto podjąć prosty wysiłek związany z diagnostyką raka jelita grubego. Zgodnie z przysłowiem: "Najlepszą formą obrony jest atak" zainteresuj się profilaktyką raka jelita grubego! Pamiętaj, aby po ukończeniu 40. roku życia poddawać się regularnie kolonoskopii (co 5-7 lat)!!! Możesz także wykonywać testy na krew utajoną.

Coraz więcej mieszkańców miast dba o swoje zdrowie i szuka formy aktywności fizycznej, która będzie im sprawiać przyjemność.

Na szczęście, wybór jest bardzo szeroki, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Najbardziej popularne są bieganie oraz ćwiczenia na siłowni, jednak wiele osób nie czerpie z nich radości. Zamiast zmuszać się codziennie do treningów, które nie dają nam satysfakcji, lepiej poszukać innego sportu. 
Jedną z coraz popularniejszych dyscyplin jest tenis. W większości miast w Polsce istnieją szkoły dla przyszłych graczy, do których uczęszczają dzieci oraz osoby dorosłe. Nie musimy jednak chcieć wiązać swoich planów zawodowych ze sportem, żeby rekreacyjnie grać w tenisa. 
Oprócz spalania kalorii, doskonale rozwija nasze mięśnie i poprawia kondycję. Ogromną zaletą tenisa jest udoskonalanie koordynacji ruchowej, której wielu osobom brakuje. Pozwala on rozładować emocje i zrelaksować się po trudnym dniu w pracy lub szkole. Liczne korty tenisowe we Wrocławiu są do naszej dyspozycji, wystarczy znaleźć ich dane kontaktowe w sieci. Wiele początkujących osób nie zdaje sobie sprawy, że w pobliżu ich domu istnieje wiele obiektów sportowych. Jeżeli zastanawiamy się gdzie można grać w tenisa we Wrocławiu, wystarczy zapytać znajomych lub poszukać informacji na stronach internetowych dotyczących miasta. Tenis należy do ogólnorozwojowych dyscyplin sportowych i zapewni nie tylko pozytywne efekty zdrowotne, ale też lepsze samopoczucie. Zobacz korty na stronie www
Regularne treningi pozwolą nam cieszyć się nienaganną sylwetką i satysfakcją ze znalezienia nowej pasji.

Fotografie:

sport

zdrowie

tenis

ruch