Hallu Motion – sposób na halluksy

Co to są haluksy?

Haluks, inaczej paluch koślawy, to zwyrodnieniowe schorzenie stopy. Haluksy potrafią być bardzo bolesne, a przy tym znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie, w tym chodzenie i dobór nieuciskającego obuwia. Zniekształcenie pojawia się głównie u kobiet, choć dotyka także wielu mężczyzn – cierpi na nie aż 4% światowej populacji. Nieprawidłowo ustawiony palec u stopy generuje ból, a u jego podstawy rośnie nieestetyczne, zmienione zapalnie zgrubienie. Wśród najczęstszych przyczyn wystąpienia palucha koślawego wymienia się: nadwagę, stojący tryb życia, noszenie wysokich obcasów i zbyt ciasnych butów, brak ruchu, płaskostopie oraz czynniki genetyczne.

Jak z nimi walczyć?

Po pierwsze – kluczowa wydaje się profilaktyka: unikanie wąskiego i ciasnego obuwia, ćwiczenia stóp, nie nadużywanie wysokich obcasów, zdrowy tryb życia. Kiedy haluksy mimo wszystko się pojawią, konieczna jest szybka reakcja na problem. Najczęściej chorzy odkładają wizytę w gabinecie na potem, a wtedy ból i deformacja palca i stawu znajdują się już w zaawansowanym stadium.

Do pokonania uciążliwego schorzenia nie wystarczy walka z nadwagą, zmiana obuwia czy regularne ćwiczenia. Pomóc mogą jedynie środki skoncentrowane na walce ze zwyrodnieniami stopy. Oczywiście, istnieją także metody operacyjne, ale zanim chory zdecyduje się na ostateczny krok, warto rozważyć bezpieczne i równie skuteczne alternatywy. Pacjenci mogą uczęszczać na gimnastykę korekcyjną i fizykoterapię, a także leczyć się we własnym domu za pomocą wkładek ortopedycznych, klinów międzypalcowych, plastrów, żelowych osłon na haluksy czy wyjątkowo skutecznych aparatów korekcyjnych. Wśród wszystkich wymienionych metod na prowadzenie wysuwa się motoryczny aparat ortopedyczny Hallu Motion.

Już po 48 godzinach stosowania Hallu Motion widoczne są pierwsze efekty. Wiele użytkowników na początkowym etapie choroby mogło podziwiać swoje piękne, zdrowe stopy już po 2 tygodniach noszenia aparatu. Część osób z poważnymi zwyrodnieniami uzyskała wymarzony efekt w 21 dni. Producent Hallu Motion zapewnia piorunujące efekty w ciągu miesiąca, a w przypadku niezadowolenia klienta oferuje pełen zwrot pieniędzy.

READ  Co to jest celiakia?

Produkt Hallu Motion

1. Rozprawia się z bólem Bez likwidacji bólu niemożliwe jest odzyskanie pełnej sprawności ruchowej. Aparat Hallu Motion usuwa stany zapalne i zabija ból na poziomie komórkowym w ciągu zaledwie 2 tygodni.

2. Zapewnia poprawę zdrowia na wielu płaszczyznach Dzięki biomedycznym materiałom ortopedyczny korektor nie tylko leczy haluksy, ale i likwiduje obrzęki, poprawia ukrwienie stóp (w 10 dni!), a także uelastycznia i wzmacnia stawy skokowo-goleniowe (nawet o 80%). Liczba obrzęków, nagniotków i otarć może się zmniejszyć aż o 2/3!

3. Likwiduje haluksy przy zachowaniu maksymalnej wygody Innowacyjna konstrukcja pozwala użytkownikom na swobodny ruch w obrębie kostno-stawowym stopy. Choć aparat należy nosić min. 5 godzin dziennie, proces leczenia przebiega komfortowo. Jest to możliwe dzięki oddychającym materiałom, które dopasowują się do kształtu stopy i nie wywołują żadnych podrażnień czy bolesnych obtarć.

zamów już teraz na próbę !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *