"PROGRAM NA RZECZ WALKI Z RAKIEM JELITA GRUBEGO"

Rak jest terminem, diagnozą, z którą trudno się pogodzić. Jednakże rak jelita grubego wykryty we wczesnych stadiach jest niemal całkowicie uleczalny. Dlatego warto podjąć prosty wysiłek związany z diagnostyką raka jelita grubego. Zgodnie z przysłowiem: "Najlepszą formą obrony jest atak" zainteresuj się profilaktyką raka jelita grubego! Pamiętaj, aby po ukończeniu 40. roku życia poddawać się regularnie kolonoskopii (co 5-7 lat)!!! Możesz także wykonywać testy na krew utajoną.

Badanie na obecność pasożytów to ważne badanie, które pomaga wykryć obecność w naszej krwi szkodliwych pasożytów, które wywołują bardzo liczne choroby.

Badanie kropli krwi jest bardzo proste, a pozwala wcześnie wykryć bardzo wiele różnorodnych chorób w ich wczesnym stadium, przez co możliwe jest ich wczesne leczenie i zapobieganie poważniejszym schorzeniom. Mikroskopowe badania żywej kropli krwi są przeprowadzone w laboratoriach, sąsiadujących często z przychodniami, szpitalami i gabinetami lekarskimi. Badanie jest ogólnodostępne dla każdego wystarczy jedynie skierowanie od lekarza rodzinnego. Warto je wykonywać regularnie, aby w miarę możliwości jak najwcześniej wykrywać nieprawidłowości pojawiające się we krwi i na bieżąco im zapobiegać. Spowoduje to nie tylko zdrowie całego organizmu, ale również poprawę kondycji fizycznej oraz psychicznej. W ten sposób łatwo wykryć między innymi niedobory niektórych pierwiastków, które powodują osłabienie kondycji włosów, paznokci oraz sprawiają, że organizm szybciej się męczy oraz szybciej oddaje ciepło. Jest to istotne zwłaszcza zimą, kiedy nie mamy swobodnego dostępu do świeżych owoców i warzyw. Dlatego też warto regularnie badać krew, aby na bieżąco uzupełniać pewne braki w diecie. Pasożyty obecne we krwi trzeba jak najszybciej zwalczać, gdyż nieleczone rozprzestrzeniają się po całym organizmie, powodując liczne schorzenia i choroby, które z czasem mogą przerodzić się w bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Choroby wywoływane przez pasożyty są na ogół trudne do wyleczenia, dlatego warto stłumić je już w zalążku i podejmować regularne badania krwi, które pomogą je wykryć przy wczesnym stadium. Wybierz się do laboratorium i umów się na wizytę, a unikniesz licznych nieprzyjemności.

Fotografie:

uroda

apteki

lekarstwa

zdrowie

badanie

krew